Konkurs dla majsterkowiczów #MirkaSafeAtHome

#MirkaSafeAtHome

Czy są tu domowi majsterkowicze? A może dopiero chcielibyście coś odnowić? Mam dzisiaj dla Was coś fajnego 😉 Konkurs z nagrodami, a wygrywają aż cztery osoby!

– – –

W moich wnętrzach, jak z pewnością widzicie, stare przeplata się z nowym, nowoczesność z vintage, a szperanie po targach staroci i wyszukiwanie perełek to moje ukochane zajęcie. Ta adrenalina przy polowaniu bezcenna :). Moja słabość do starych krzeseł jest już słynna wśród rodziny i znajomych, a od Was często dostaję sygnały, że też macie ciekawe starocie, ale nie wiecie jak się zabrać do ich odnowienia.

Nic prostszego!

Warto jednak mierzyć siły na zamiary i zacząć od czegoś małego. Po pierwsze, żeby się nie zniechęcić, po drugie, szybki sukces zachęca do dalszych eksperymentów, a po trzecie, żeby nie zniszczyć wartościowego mebla przy pierwszych próbach.

Popatrzcie na ten maleńki stołeczek – jest idealny dla początkujących. Jak się do tego zabrać? Podstawa to usunięcie starych powłok, odkrycie, co kryje się pod spodem. To najbardziej pracochłonny etap, który zarazem stanowi o efekcie, który można uzyskać. Szlifowanie to również najbardziej „brudny” etap, ale poniżej mam dla Was rozwiązanie, które likwiduje akurat ten problem ; ) Jeżeli drewno okaże się w dobrym stanie, wystarczy pokrycie stołeczka woskiem czy olejem. Taki sposób wykończenia lubię najbardziej. Jest też najprostszy i naprawdę każdy sobie z tym poradzi. Jeżeli nie ukaże się piękność – w ruch pójdą farby – akrylowe lub kredowe.

– – –

A teraz obiecany KONKURS!

Do wygrania są aż cztery zestawy MIRKA HandyKit  https://niesprzatamporemoncie.pl/produkty/ (Zakładka zestawy), umożliwiające szlifowanie bezpyłowe. Każdy zestaw składa się z hebla MIRKA®, siatek ściernych i rury do odkurzacza, w celu odprowadzenia pyłu. To ogromna zaleta, kiedy szlifowanie może odbywać się bez niepotrzebnego bałaganu i wszechobecnego pyłu : )

 

 

 

– – –

Jak wygrać taki zestaw?

Opiszcie w komentarzu jaki  przedmiot chcielibyście odnowić z wykorzystaniem zestawu do szlifowania bezpyłowego. Wygrywają najbardziej kreatywne komentarze. Zdjęcia Waszych staroci do odnowienia mile widziane, możecie je do mnie podsyłać lub również umieszczać w komentarzu ; ).

Konkurs trwa do 30 maja 2020. Zgłoszenia można zostawiać tu, na blogu, lub pod postem konkursowym na Instagramie:   natunaturally

Regulamin dostępny tu:

Regulamin Konkursu MIRKA SAFE AT HOME

To jak? Podejmiecie wyzwanie? Ja z góry życzę Wam powodzenia i świetnych efektów!

 

EDIT: KONKURS został rozstrzygnięty, zwycięzcy dostali informacje o wygranej 🙂 Gratuluję wszystkim!

 


Spread the love